Bina tadilat ihalesi 07 Ağustos 2023

image_pdfimage_print
56 / 100
YAPIM İŞİ İÇİN İHALE İLANI
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, Fırat Kalkınma Ajansı 2023 Yılı Bölgesel Kalkınma Odaklı Toparlanma Acil Eylem Programı (BOTAP) kapsamında sağlanan mali destek ile Malatya’da “2. OSB Yeni İŞGEM Binası Deprem Sonrası Restorasyon Projesi” kapsamında yapılacak olan tadilat işlerinin ihalesini pazarlık usulü ihale yöntemiyle sonuçlandırmayı planlamaktadır.
İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası, teknik şartnameler ve projeleri içeren CD, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Niyazi Mahallesi Buhara Caddesi No:195 Kat:3 Malatya TSO Hizmet Binası Battalgazi / Malatya adresinden bedel karşılığında temin edilecektir. İhaleye ait idari şartname bilgilendirme amaçlı olarak www.malatyatso.org.tr veya www.fka.gov.tr internet adreslerinden incelenebilir.
Fakat ihaleye girecek firmaların ihale dosyası bedelini ilgili hesaba yatırdıklarına dair dekont ile başvurup ihale dosyasını satın almaları gerekmektedir.
Teklif teslimi için son tarih ve saati: 07.08.2023 – 14:00
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.malatyatso.org.tr ve www.fka.gov.tr internet adreslerinde yayınlanacaktır.
Teklifler, 07.08.2023 tarihinde, saat 14:00’da Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, Niyazi Mahallesi Buhara Caddesi No:195 Kat:3 Malatya TSO Hizmet Binası Battalgazi / Malatya adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
image_pdfimage_print